Понеділок, 06.05.2024, 02:21

Головна » 2014 » Листопад » 19 » Концерт на підтримку воїнів АТО
Концерт на підтримку воїнів АТО
15 листопада в приміщені дитячого садочка «Малятко» с. Литвинівки відбувся концерт на підтримку воїнів АТО. концерт відбувся на невеличкій сцені перед хлопцями, які захищають територіальну цілісність України на сході країни. молоді юнаки, які вже пізнали жахіття війни були головними гостями свята. Учні Литвинівської школи провели гарний концерт із кращими художніми номерами. Діти розказували патріотичні вірші, співали пісні, танцювали. Ведучими свята були сільський бібліотекар Свинченко Алла Валеріївна та вихователь садочка Черниш Марина Олександрівна. Патріотичні пісні, вірші лунали у виконанні вихованців Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Лілії Черниш, Олени Шпильової, Дарини Волошин, Уховської Єлизавети, Тетяни Кулеш, Олександри Оврашко, Катерини Лях. «Хочеться хоч якось підтримати нашу армію, хоча б не фізично, так піснею», – сказали дівчата після концерту. По закінченні концерту діти запросили хлопців до столу де можна було поласувати солодощами та випити каву. Також учні передали невеликі подарунки, які самі виготовили, на згадку. Сологуб О.О.
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 298 | Додав: АРХИВАРИУС | Рейтинг: 0.0/0