Понеділок, 06.05.2024, 11:27

Головна » 2014 » Листопад » 12
Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек
Бібліотека – чи не єдине місце у школі, де нема суворо регламентованого режиму життя. Тут можна подивитися журнали на перерві, пошепотіти з подругою в тихому куточку, ненавмисно, зайшовши разом із другом, побачити щось таке, за чим захочеться повернутися. Часто це єдина можливість змінити обстановку, перевести дух від заорганізованого шкільного дня. І ось цей, тихий куточок сколихнула новина - у нас пройде місячник шкільної бібліотеки! В рамках місячника в Литвинівській школі було проведено низку заходів. Для учнів старшої школи було організовано «Літературно-краєзнавчий квест» за правилами якого потрібно було дати відповіді з літератури та історії рідного краю, виконувати цікаві завдання, а на фініші відшукати сторінки та створити власну книгу. Учні початкової школи відвідали шкільну бібліотеку та дізналися багато про історію створення книги. Третьокласники представили виховну справу «Книжковий дивосвіт», також діяла «Книжкова лікарня», силами учнів 1,2,4 класів було відремонтовано б ... Читати далі »
Просмотров: 266 | Добавил: | Рейтинг: 0.0/0 |
«  Листопад 2014  »