Неділя, 28.04.2024, 02:22

Головна » 2014 » Січень » 10
У Росії прокуратура зажадала вилучити зі шкільних бібліотек Єсеніна та Набокова Більше читайте тут: http://www.unian.ua/news/606531-u-rosiji
Книги Сергія Єсеніна та Володимира Набокова опинилися серед літератури, яку прокуратура Ставропілля зажадала вилучити зі шкільних бібліотек за "еротику, містику, жахи та хуліганські вірші". Сергій Єсенін опинився під загрозою заборони. Про це повідомив РІА Новости старший помічник прокурора краю з нагляду за виконанням законів про неповнолітніх та молоді Курбангалі Шаріпов. Як повідомлялося раніше, під час перевірки літератури у шкільних бібліотеках прокурори виявили "книги, не сумісні з завданнями освітнього процесу", що містять містику, еротику та жахи. "Прокуратура зажадала вилучити із загального доступу книги низки авторів, зокрема, твори Набокова, в яких є містика, а також Єсеніна з його хуліганськими віршами. Школярам рано читати такі книги", - уточнив співрозмовник агентства. За його словами, література зазначених авторів негативно впливає на неповнолітніх, пробуджуючи в них "острах темряви, привидів, нічні жахи і створюючи проблеми у спілкуванні між однолітками". На тему: Росія ... Читати далі »
Просмотров: 270 | Добавил: | Рейтинг: 5.0/2 |
«  Січень 2014  »