Середа, 24.04.2024, 15:33

Головна » Архів матеріалів
Як Литвинівка весну зустрічала

У Литвинівській ЗОШ І – ІІІ ступенів 13 лютого в 1 класі була проведена виховна година на тему  «Свято Стрітення». Класний керівник Арестова Валентина Олегівна розповіла дітям про Свято Стрітення, про значення Стрітенської свічки та свяченої води у житті людей. Виховна година проходила цікаво, з використанням різних форм і методів. Діти декламували вірші, співали пісень, розповідали легенди та прислів’я. Відбулося театралізоване дійство «Зустріч зими і весни».

Просмотров: 240 | Добавил: | Рейтинг: 0.0/0 |
Свято Масляної

Незабутнє святкове дійство відбулося днями у Литвинівській школі. 15 лютого учні та вчителі відзначали свято Масляної. Це чудове свято пов’язують із останніми зимовими гуляннями та іграми,  проводами зими та зустріччю весни. Святкові заходи розпочалися ярмарком. Саме тут кожен міг скуштувати символ Масляної – млинець. На ярмарку учні продавали різні смаколики: пиріжки, кекси, торти, печиво, цукерки, тістечка, і, звісно ж, млинці з різними начинками. Символом свята Масляної з давніх-давен вважали опудало з соломи, обряджене в жіночий одяг, з яким разом веселилися, а потім спалювали на багатті. Учні 5-11-х класів прийняли участь у конкурсі опудал, наприкінці свята під гучні оплески на подвір’ї було спалено символи морени, що ознаменувало прихід весни. Заступник директора з виховної роботи Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Алла Петрівна Сувид підкреслила: ... Читати далі »

Просмотров: 276 | Добавил: | Рейтинг: 0.0/0 |
Учнівське самоврядування випустило правові буклети

Про підсумки проведення акції учнівського самоврядування Литвинівської ЗОШ І-ІІІст. "Знай та виконуй"

При сприянні вчителів правознавства, образотворчого мистецтва, активістів учнівського самоврядування випущено учнівські буклети, спрямовані на підвищення рівня правової культури  учнівської молоді та поширення правової культури серед молоді на тему «Ти і вулиця», «Гід у світі права».

Просмотров: 331 | Добавил: | Рейтинг: 0.0/0 |
« 1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 »
«  Квітень 2024  »